Бажаєте, щоб Ваш навантажувач
не виходив з ладу?

Довірте турботу про Ваш навантажувач експертам!

Знайома ситуація?

Не знаєте що робити? Вихід є!

Довірся експертам!
CTS – ремонт та обслуговування навантажувачів будь-яких виробників!

Вибираючи CTS, ви отримуєте:

Нам довіряють

Відео Відгуки

Сервісне обслуговування навантажувачів

Обслуговування навантажувачів від CTS

При купівлі навантажувачів слід звертати особливу увагу на сервісне обслуговування навантажувачів. Незважаючи на високу якість техніки, у неї все одно можуть виникати поломки. Щоб мінімізувати виробничі витрати, рекомендуємо замовляти обслуговування навантажувачів від «Карготехносервіс». Наші послуги:

Ремонт навантажувачів

Наша компанія пропонує повний ремонт навантажувача в сервісному центрі та аварійний ремонт навантажувача безпосередньо на місці поломки. Наші кваліфіковані в змозі виконувати ремонт будь-якої складності. На виїзд фахівці беруть з собою весь необхідний технічний інструмент і діагностичне обладнання, що дозволяє швидко і точно виявити та усувати несправності.

Вартість на ремонт навантажувачів та тривалість роботи наші майстри скажуть вам одразу після проведення діагностики. Якщо необхідна заміна несправних деталей, то ми пропонуємо тільки оригінальні запчастини, які поставляються нам безпосередньо від виробника.

Технічне обслуговування навантажувачів

Обслуговування навантажувачів здійснюється 7 днів на тиждень. Наші майстри виїдуть за вказаною вами адресою протягом 24 годин з моменту отримання вашої заявки. Переваги «Карготехносервіс»:

Зважаючи на велику різноманітність моделей вантажної техніки, в наш сервіс входить також і первинне консультування клієнтів з метою виявлення їх потреб і пропозиції найбільш оптимального варіанту. А перед продажем наші менеджери проведуть технічне обслуговування навантажувачів, перевіривши безпосередньо перед вами повну працездатність техніки.

З нами сервіс Toyota є повним, комплексним і найбільш якісним. Ми піклуємося про бездоганному веденні бізнесу, пропонуючи вам не відволікатися на різні негаразди, пов'язані з технічними питаннями - все, що стосується сервісного обслуговування або проведення ремонтних робіт, ми беремо на себе!

Хочете дізнатися про майбутнє вашого навантажувача?
Виключити аварійні зупинки та незаплановані
ремонти?

Замовляйте безкоштовну діагностику
навантажувача саме зараз!
Неприємність слід попередити!
Замовляйте безкоштовну діагностику навантажувача

прямо зараз!