Шукаєте батарею для електричного навантажувача та штабелера?

Допоможемо вирішити задачу вигідно і швидко!

Вибирайте CTS!

Підбір і постачання тягових батарей для будь-якого завдання!

Вибираючи CTS, Ви отримуєте:

Нам довіряють

Тягові АКБ

Електричні батареї сприяють роботі підйомної частин навантажувача, його робочому освітленні та звуковій сигналізації. Тягові акумуляторні батареї призначені для електричних навантажувачів і відповідають за ефективність та вилочного навантажувача та його безперебійну роботу. Наша компанія, ТОВ «Карготехносервіс» обрала акумулятори, які чітко відповідають регламенту компанії «Toyota», а також є доступними за ціною – це тягові батареї Sunlight. Наша компанія є їхніми офіційними дистриб’юторами.

АКУМУЛЯТОРИ SUNLIGHT

Акумулятори Sunlight грецького виробництва. Вони мають високу якість, виготовляються на найсучасніших промислових базах та представлені по всьому світі, відрекомендувавши себе як авторитетний бренд.

Переваги акумуляторів Sunlight:

Всі ці характеристики забезпечують наявність високих показників удароміцності і термостійкості, запобігання витікання електроліту та дозволяють вимірювати температуру робочої рідини. Акумулятори Sunlight повністю відповідають міжнародним європейським стандартам безпеки.

ТЯГОВІ АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ ВІД «КАРГОТЕХНОСЕРВІС»

Купуючи акумуляторні батареї у «Карготехносервіс», ви економите свої витрати, а також отримуєте повністю готовий до експлуатації акумулятор, в комплекті з яким поставляється простий у використанні зарядний пристрій. Також ви отримуєте гарантію на акумулятор від виробника та розширену гарантію від офіційного дистриб’ютора.

Замовляйте тягові батареї від «Карготехносервіс» просто зараз!

Хочете дізнатися про майбутнє вашого навантажувача?
Виключити аварійні зупинки та незаплановані
ремонти?

Замовляйте безкоштовну діагностику
навантажувача саме зараз!
Неприємність слід попередити!
Замовляйте безкоштовну діагностику навантажувача

прямо зараз!